Tým LOGISCARE

S GPS technologiemi pracujeme už skoro dvě dekády. Na základě stále se rozvíjejících potřeb našich klientů jsme postupně vytvořili robustní software, díky kterému nyní dokážeme uspokojit požadavky téměř každého nového zákazníka. A rádi o tom přesvědčíme i vás.

Řídit auto jako firmu

Náš tým

Nejvíce nás najdete na naší centrále v Praze. Tam sídlí vedení, prodejní oddělení, zákaznická podpora i technický vývoj. Naši instalační technici jsou ale rozesetí po celé republice a někteří z nich pravidelně vyrážejí za našimi klienty do zahraničí.

Technika

Po letech testování různých dodavatelů z celého světa jsme se rozhodli zůstat u evropského výrobce, protože chceme poskytovat naše služby na nejvyšší možné úrovni. Konkrétní hardware vybíráme vždy podle individuálních potřeb klienta. Některá zařízení stačí zapnout a používat, jiná vám naši odborně vyškolení technici s minimálně 5 letou praxí profesionálně nainstalují.

Řídit auto jako firmu
Tomáš Vaňák, CEO LOGISCARE a.s.

Kam míříme

Od založení LOGISCARE jsme společně ušli obrovský kus cesty a vyvinuli velmi sofistikované softwarové řešení, které ve spojení s kvalitním hardwarem vytváří silný nástroj pro monitorování všeho, co se hýbe. Letos jsme dokončili vývoj první verze nové mobilní aplikace a dokončujeme vývoj zcela nového modulárního řešení našeho webového portálu. Snažíme se, aby uživatelská rozhraní našich softwarových produktů byla stejně tak reprezentativní, jako jejich technické pozadí.

Tomáš Vaňák, předseda představenstva