Profesionální mýtné jednotky pro E-Toll a HU‑GO

Pomůžeme Vám se zapojením
do nového systému ještě dnes!

Jak používat aplikaci e‑TOLL PL?

Pokud máte zájem o informace ohledně aplikace „e‑TOLL PL“, Vaše dotazy směrujte rovnou na etoll.gov.pl a jejich sekci kontakty, kde najdete i kontaktní formulář. Specializujeme se na řešení pouze přes palubní jednotky.

etoll_pl

Jak funguje E-TOLL?

Nový mýtný systém je na rozdíl od původního viaTOLL založený na globalním družicovém polohovém systému GNSS. (Global Navigation Satellite System).

Novou mýtnou jednotku Vám náš technik nainstaluje a náš tým pomůže s registrací do nového systému.

Další časté otázky Více informací

Proč se zaregistrovat s Logiscare a objednat palubní jednotku?

  • Spolehlivé řešení - naše řešení a jednotky jsou certifikovány polskou vládou pro využívání mýtného systému E-TOLL.
  • Bez starostí - pomůžeme Vám s registrací a palubní jednotku ZSL Vám přijedeme odborně nainstalovat do místa Vašeho podnikání.
  • Podpora - máte přehled o funkčnosti systému a palubních jednotek pomocí notifikací v mobilní aplikaci, e-mailů nebo SMS.
  • Jedno řešení pro více zemí - naše řešení je možné využít také v systému HU-GO pro platbu mýta v Maďarsku.
  • Více než jen mýtná jednotka - kromě platby mýtného je možné využít další služby: aktuální poloha na mapě, včetně historie, kontrola spotřeby a stavu nádrže, výpočet zahraničních cestovních náhrad, dálkové automatické stahování tachografu a karty řidiče. To vše za zvýhodněné ceny jednoho paušálu.

Objednat palubní jednotku

My jsme

Geekové v oblasti výběru mýta pomocí GNSS

Geekové v oblasti výběru mýta pomocí GNSS

Už přes 10 let pracujeme s technologiemi automatické platby mýtného pomocí GPS zařízení v Maďarsku. Dlouhá léta kontinuálně vyvíjíme systém, který dnes svým rozsahem nemá obdoby. A proto se nyní zapojujeme do nového mýtného systému v Polsku.

Více o nás